top of page

מסלול לימודי ארט-דיירקשן

היחיד עם 70% השמה בתעשיה

ארט-דיירקטור זה אומר קודם כל להיות איש או אשת קריאייטיב. עוד לפני פוטושופ וקומפוזיציה וצבעים ויד מוכשרת, צריך להפעיל ולאמן את השריר הכי חשוב בגוף - יצירתיות. מה עושים עם זה? פרסום, הייטק, מיתוג, עולמות קולנוע והטלוויזיה, סושיאל וזה רק מתרחב.

בזמן האחרון אנחנו מקבלים את התחושה שארט-דיירקטור נהיה המקצוע המבוקש בעולם. בהתחלה חשבנו שמדובר בטרנד חולף. אבל בינתיים עברו כמה שנים, ונראה שאפשר להכריז כבר על תופעה: השוק זקוק לארט-דיירקטורים בטירוף. ליטרלי בטרוף. אולי זה בגלל הזליגה להייטק, ואולי בגלל התרחבות האופציות. בכל אופן, כמעט לא עובר שבוע ללא טלפון ממנהל קריאייטיב שצריך ארט-דיירקטור, ועכשיו. אבל יש כאן כוכבית, והיא כוכבית גדולה: הדרישה היא לסוג חדש של ארט-דיירקטורים. מין זן חדש. לא עוד מעצבים מוכשרים, אלא ארטים שבאים מקונספט. שמתחילים מהשאלה "מה יש לנו כאן בעצם", הרבה לפני "איך זה נראה". שמדגדג להם גם לכתוב תסריט, וגם לרסס איזה קיר. לא עוד וועדת קישוט לרעיונות של אחרים. הארט-דיירקטור של היום (שלא לומר של מחר) הוא בעצם סוג של יזם/ממציא/יוצר תוכן רב תחומי, שבמקרה רואה את הדברים קודם כל מהכיוון האסטטי שלהם. אבל משם הוא רק מתחיל.


להבדיל ממספר מוסדות לימוד בהן ניתן ללמוד תקשורת חזותית ו/או עיצוב גרפי תכנית לימודי הארט דיירקשן של מכללת ACC הינה היחידה בישראל המתמקדת בהכשרה של ארטדיירקטורים לעולם הפרסום. התכנית מעמידה לרשותך סגל מרצים יוקרתי ומנוסה, המורכב כולו ממנהלי קריאייטיב וארטדירקטורים בכירים אשר מלווים אותך בכל שלבי הלימוד עד להפיכתך לארטדיירקטור ברמה הגבוהה ביותר.

למי זה מתאים?

אם יש לך חלום לקחת חלק בעיצוב התרבות המודרנית סביבך, כנראה שאתה ארטדיירקטור בנשמה. ארטדיירקשן הינו מקצוע מיוחד המאחד בתוכו מגוון תחומים מרתקים ולכאורה שונים: אמנות לצד עסקים, עיצוב גרפי לצד תקשורת ופסיכולוגיה לצד מכירות. הארט דיירקטור פועל בין הקטבים האלה ובורא דרכים חדשות ויצירתיות לספר את סיפורם של מותגים, מוצרים, אנשים ואפילו רעיונות פוליטיים וחברתיים.

יש בזה עבודה?

כן. היום יותר מתמיד, ענף הפרסום מחפש ארטדיירטורים המסוגלים להשתלב בעבודה במשרד, כבר מהיום הראשון. בוגרי תוכנית הלימודים שלנו הם בדיוק כאלה ולכן, חלקם, כבר בזמן הלימודים נקלטים בענף. בסוף המסלול כל תלמיד זוכה לתיק עבודות מכובד המאפשר לו להציג באופן הטוב ביותר את יכולותיו. הנה כמה בוגרים שהתקבלו לאחרונה לעבודה >>

מה קורה בסוף הלימודים?

מתחילים לעבוד בתעשיה. זה לא קורה בגלל העיניים היפות (באמת) שלנו, או הקשרים האפלים בחלונות הגבוהים. זה קורה בזכות שני דברים:

1. תוכנית הכנה לשיגור: בסוף הקורס אנחנו מקדישים כמעט 3 חודשים לבניית תיק עבודות. זה נעשה באמצעות מפגשים אישיים, אחד על אחד, בהם אנחנו אוספים את שביבי הרעיונות שיילדתם במהלך השנה, לשים ומפתחים, מתקנים ומשפצים, ואת הטובים ביותר מניחים בעמוד תיקי העבודות.

2. שיתוף פעולה הדוק עם מנהלי הקריאייטיב במשרדים עצמם: מנהלי הקריאייטיב הם האנשים שמזמינים את בוגרינו לעבודה. שזה ממש בא לנו טוב כי רובם בוגרי המכללה ועם רובם יצא לנו לעבוד. לכן אנחנו נפגשים אתם על בסיס קבוע, ומפתחים אתם יד ביד את תכנית הלימודים. כך יוצא שהבוגרים שלנו מעוצבים בדיוק לפי הצרכים של מנהלי הקריאייטיב.

איך מתקבלים?

יש מבחני מיון, בכתב ובעל פה. המיון מוקפד, כדי לנסות לחפש אנשים העשויים מהחומרים הנכונים.

מועד פתיחת תכנית הלימודים הקרובה:

8.9.2024 (לימודי ערב)

כאן ממזמן

מלמדים פה קריאייטיב כבר 35 שנים

התעשייה

הבוגרים שלנו נמצאים בכל המשרדים - גדולים, קטנים, אופליין, סושיאל, דיגיטל, מרכז, פריפרייה. 

עבודת צוות

שיתוף פעולה אינטנסיבי עם מסלולי הקופירייטינג והדיגיטל.

Anchor 2

שנה ולעבודה

12 חודשים, 3 מפגשים בשבוע, 3 שעות בכל מפגש.

מפגש 1 – לימודי פרסום וקריאייטיב משותפים עם כיתת הקופירייטינג (כל הנושאים המשותפים ל 2 המגמות) ועבודה משותפת. הדבר הכי דומה לעבודה אמיתית במחלקת קריאייטיב. מפגש 2 – לימודי עיצוב. מפגש 3 לימודי תוכנות גרפיות, עבודה מעשית.

שיטת הלימוד מתבססת על לימוד תיאורטי המשולב עם תרגולים פתוחים בכיתה.

עבודות סטודנטים
עבודות בוגרים
בוגרי המסלול שהתקבלו לאחרונה לעבודה
הצוות שלנו

כל המרצות והמרצים שלנו, הם אנשי קריאייטיב פעילים.

אין לנו פרופסורים מהאוניברסיטה

Anchor 3

מה לומדים?

תכנית הלימודים החדשה שלנו גובשה תוך שיתוף פעולה של עשרות אנשי קריאיטיב ומנהלים בענף, במטרה לבנות את אנשי הקריאייטיב שיתאימו באופן אולטימטיבי לדרישות והצרכים של השוק החדש.

_MG_7907-1800.jpg

מועד פתיחת תכנית הלימודים הקרובה:

8.9.24

כל הזכויות שמורות למכללת איי.סי.סי תרצה גרנות

הלימודים מוכרים לפיקדון חיילים משוחררים *

bottom of page